PV De Zwaluw

home

Zwaagwesteinde

Vrijwilligersroosters

 

Inmanden en Kloklichten

Voor de vlucht

 

 

Manden klaarzetten:

Lammert de Bruin

 

 

Manden verzegelen:

De laatste inkorvers

 

 

Manden inladen, vloer vegen,

 

water opruimen:

Onder leiding van Haize van Kammen

 

 

Inmanden duiven

Iedereen met zijn opvolger

 

 

EC klokstellen, printen, gummiringen verzamelstaat maken en verzenden

EC uitlezen en udp bestand opsturen

17.30-18.45 B. de Roos

18.45-19.45 P.Broersma op vrijdags tot en met 14 juni

Meindert Wiersma op vrijdags vanaf 15 juni (wordt nog ingewerkt)

J.Rottiné op donderdags

Iedereen die dat kan, helpt om de manden in de auto te laden, op de aangegeven volgorde !!!

 

 

Schoonmaak (zelf schema maken)

Regelt het bestuur tijdens het seizoen

Onderhoud terrein

Andre Wijbenga

Onderhoud gebouw

Lammert de Bruin en Jan Postma

Entlijsten/kloksystemen

Theo (L) de Bruin

 

 

Na de vlucht

 

Kloklichten elektronisch + uitslag maken, bestanden verzenden

P.Broersma tot en met 15 juni,

daarna Jouke Rottiné en Meindert Wiersma (wordt nog ingewerkt)

 

 

Kantine Dienst  2019 !! 

Zaterdags van 16 tot 20 uur

Bij minder dan 3 bezoekers mag vroegtijdig afgesloten worden. Donderdags en vrijdags sluit de laatst aanwezige netjes af.

Bij verhindering zelf ruilen !

 

2-mrt

zaterdag

Meindert Wiersma

22-mrt

vrijdag

Henco Jilderda

6-apr

zaterdag

A. Bosma

13-apr

zaterdag

S. Kempenaar

20-apr

zaterdag

S. Hiemstra

27-apr

zaterdag

B. Dijjkstra

4-mei

zaterdag

E. Dijkstra

11-mei

zaterdag

S. Bijlstra

18-mei

zaterdag

A. Alma

25-mei

zaterdag

Tj. Plantinga

1-jun

zaterdag

J. van Kammen

8-jun

zaterdag

P. van Leijen

15-jun

zaterdag

G.J. Elzinga

22-jun

zaterdag

Jan Smid

29-jun

zaterdag

Reinder Smid

6-jul

zaterdag

J. Postma

13-jul

zaterdag

G.J. Elzinga

20-jul

zaterdag

A. Bosma

27-jul

zaterdag

S. Kempenaar

3-aug

zaterdag

S. Hiemstra

10-aug

zaterdag

B. Dijjkstra

17-aug

zaterdag

E. Dijkstra

24-aug

zaterdag

A. Alma

31-aug

zaterdag

J. van Kammen

7-sep

zaterdag

P. van Leijen

14-sep

zaterdag

H. Jilderda en Tj. Plantinga

21-sep

vrijdag

J.G. van der Meulen

18-okt

vrijdag

J.G. van der Meulen

28-dec

zaterdag

B. Smid, R. Smid en J. Smid (2 vd 3)